אנחנו סטודיו דיגיטלי צעיר,
המנוהל על ידי צוות ותיק
של אנשי מקצוע עם ניסיון רב
בתעשיית התוכנה והאינטרנט.
אנחנו מתמחים בהקמת אתרי
אינטרנט עם אופי, דפי נחיתה,
הדרכה ואימון אישי בתחום

בימקס הינו הפורטל הגדול והמוביל בארץ ליועצים ומאמנים במגוון תחומים ושירותים. האתר כולל אינדקס של מאות עסקים ותוכן עדכני בתחומים השונים. לכל עסק שמוצג באתר קיים אתר פנימי המותאם באופן מלא לתצוגה בנייד. אנחנו סטודיו דיגיטלי שמתמחה בין השאר באתרי תוכן ייחודיים.

בימקס פורטל יועצים
לאתר

אתר תדמיתי חדש המציג פעילות של משרד בוטיק לייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים ויזמים במגוון סקטורים ותחומים.

לבנטל יועצים עסקיים
לאתר

לצורך שיווק פורטל היועצים והמאמנים הפקנו באמצעות האפליקציה של POWTOON סרטון תדמיתי קצר על הפורטל והיתרונות שלו. ניתן ל"הדביק" סרטונים תדמיתיים לפוסטים ברשתות חברתיות, לאתר הבית ולדפי נחיתה.

סרטון תדמיתי
צפייה בסרטון

לצורך שיווק האתר ליועצים עסקיים ומאמנים הפקנו באמצעות האפליקציה של POWTOON סרטון תדמיתי קצר על השירותים.

לבנטל יועצים
צפייה בסרטון

לצורך קידום אורגני הפקנו באמצעות האפליקציה של POWTOON סרטון הדרכה ושלבים של הקמת עסק חדש.

מדריך להקמת עסק
צפייה בסרטון

דף נחיתה

במסגרת קמפיין לקידום ממומן לאתר, הפקנו דף נחיתה קצר המרכז את יתרונות הפורטל לעסקים ולגולשים. דף נחיתה הוא כלי חשוב מאד לתמיכה בקמפיינים חדשים ובקידום דף העסק.

בימקס דף נחיתה
לדף הנחיתה

קידום אורגני

למרות שאנו סטודיו דיגיטלי המתמחה בהפקת מדיה מקורית, צברנו בשנים האחרונות ניסיון בקידום אורגני. אנחנו לא מציעים שרותי קידום אורגני מאחר ואנחנו מעוניינים להתמקד במה שאנחנו טובים באמת. אולם ,בתהליך בניית האתר שלכם אנו מתאימים ומכוונים אותו לצורך קידום אורגני.

יש לכם שאלות?

לחצו על השאלה לתשובה ישירה שלנו ועל התמונה לתשובה מפורטת של הגששים...

כמובן שאין תשובה רצינית לשאלה הזאת , וזה תלוי באופן ישיר בדרישות של הלקוח מהתוצר הסופי. מאחר ומדובר בתוכנה, אין "עלות חומרים" ו/או תשתיות והחיוב הוא על שעות אדם בלבד שנדרש להשלמת הדרישות. לאחר שנגדיר ביחד את הדרישות נוכל לתת הערכת שעות לפרויקט. אנחנו הוגנים מאד במחירים שלנו וגמישים בעבודה עם אנשים פרטיים, עסקים קטנים וארגונים.

נגן וידאו

אנחנו סטודיו דיגיטלי המתרכז בהבנה של צרכי הלקוח , ביצירתיות ובגמישות המחשבתית. מאחר ואנחנו צוות קטן, אנחנו לא מבזבזים זמן וכסף על ביורוקרטיה מיותרת ומתרכזים בעשייה בלבד.

 

נגן וידאו