הכשרה מקצועית ואימון אישי לתחום המדיה הדיגיטלית

הכשרה מעשית בהקמת אתר אינטרנט בצורה מקצועית וידידותית ללא צורך ברקע טכני

אימון אישי

האימון האישי הוא תהליך מובנה הכולל התייחסות לצרכים וליכולות של כל מתאמן. במסגרת האימון האישי יוסכם ביחד על תכנית האימון והיעדים ותקבע המסגרת המעשית של האימון, כגון בניית אתר אינטרנט, הכנת סרטון ליוטיוב וכו'.

אימון אישי

סדנאות הדרכה

מגוון סדנאות הדרכה בארגונים שונים. סדנאות להעשרת העובדים היכולות להתבצע במקום העבודה או באמצעות לימוד מרחוק.

סדנאות אינטרנט

קורסים מקצועיים

בנייה והדרכת קורסים מקצועיים בתחום המדיה הדיגיטלית והאסטרטגיה השיווקית למכללות ומסגרות הדרכה מגוונות.

קורסי אינטרנט

תחומי ההדרכה

מדיה דיגיטלית

תכנון והקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט על פלטפורמת וורדפרס, תוך שימוש בתוספים מתקדמים כמו אלמנטור פרו ויוסט, המאפשרים לנו לפתח אתרים מקצועיים ללא רקע טכני או עיצובי.

אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית ברשת

מחקר ותכנון האסטרטגיה השיווקית שלכם במדיה הדיגיטלית. בידול, מיצוב ומיתוג המוצר או השירות .סקר מתחרים ותוכנית לקמפיין ברשת האינטרנט.

סרטוני וידיאו

סרטוני תדמית והדרכה

אסטרטגיה ליצירת סרטוני תדמית והדרכה לצורך שיווק וקידום ויראלי של העסק והטמעתם ביוטיוב. ההדרכה ליצירת הסרטון מתבצעת על אפליקציית 

ארגז כלים

ארגז כלים

וורדפרס

וורדפרס היא הפלטפורמה המובילה והפופולארית ביותר לבניית אתרים באינטרנט וכשליש מהאתרים בעולם בנויים כיום על וורדפרס.

הפלטפורמה מבוססת קוד חופשי והיא חינמית להורדה ולשימוש. וורדפרס מאפשרת להתקין הרחבות שונות, הנקראות תוספים. אנו נשתמש בתוסף אלמנטור פרו כדי לשדרג את יכולות הפיתוח שלנו והעיצוב שלנו ולהפחית כמשט לגמרי את הצורך בידע טכני בתחום.

מערכת וורדפרס מאפשרת לנו גם גמישות רבה בעיצוב האתר וניתן להעלות לאתר תבניות מעוצבות במגוון תחומים, חלקם מוצעות חינם וחלקם בתשלום זול יחסית.

אלמנטור

אלמנטור הוא תוסף לוורדפרס, תוצרת כחול לבן הכולל תמיכה מלאה בעברית. התוסף משמש כעורך מתקדם של התכנים באתר ומבטל כמעט לחלוטין את הצורך ברקע טכני ו/או בכתיבת קוד באתר.

התוסף כולל בתוכו ספרייה  של דפי אינטרנט מעוצבים במגוון תחומים.

כמו כן, אלמנטור מאפשר לנו לשלב בתוך האתר אלמנטים רבים בלחיצת כפתור: דפי יצירת קשר, קרוסלת מדיה, מונה, בר התקדמות וכו'.

מומלץ לרכוש את התוסף אלמנטור פרו המשדרג בצורה משמעותית את הפונקציונאליות והעיצוב של האתר.

לאתר אלמנטור

YOUTUBE

יוטיוב הפך בשנים האחרונות לכלי מרכזי לקידום מסרים , עסקים ושירותים במדיה הדיגיטלית. פתיחת ערוץ יוטיוב לעסק הינה ללא עלות, והוא תהליך פשוט וידידות. ניתן להעלות סרטונים ליוטיוב ולשלב לינקים עליהם באתר. בנוסף, ניתן לתכנן קמפיין ממומן של סרטוני יוטיוב באמצעות האפליקציה של גוגל. עלות קמפיין באמצעות סרטוני יוטיוב תהיה זולה משמעותית מהרבה מאד אלטרניטיבות.

דוגמה לקמפיין ביוטיוב

SEO

כדי שהתוכן באתר שלנו ייחשף לגולשים ברשת, עלינו להתאים את המבנה שלו בהתאם לכללים של מנועי החיפוש ברשת. התוסף YOAST משמש כמנחה וירטואלי בהתאמת תוכן ומבנה האתר למנועי החיפוש וחוסך לנו זמן יקר בניתוח פעולות בסיסיות, כגון ספירת מספר המילים בכל מאמר, התמקדות במילות מפתח וכו'.

לאתר התוסף יוסט

POWTOON

שילוב של סרטון תדמיתי באתר, ו/או העלאתו ליוטיוב  הפך לאחרונה ככלי שיווקי הכרחי, יעיל וזול יחסית לקידום עסקים ושירותים ברשת.  

POWTOON היא אחת האפליקציות המובילות כיום להפקת סרטונים, והיא כוללת תמיכה כמעט מלאה בשפה העברית. האפליקציה כוללת בתוכה ספריות של תסריטים מובנים, אנימציות וכלים עיצוביים.

אנו מציעים הדרכה וליווי אישי בתכנון והפקת סרטוני תדמית והדרכה באמצעות האפליקציה. במהלך ההדרכה תפיקו באופן עצמאי מספר סרטונים ותלמדו את יכולות האפליקציה ואת הדרך המעשית לתכנון ובניית התסריט וחווית המשתמש.

למאמר בנושא

נגן וידאו